Svatba


Každý pár chce, aby jejich svatba byla výjimečná, vyjádřila veškerou dojemnost a slavnost události a zůstala v paměti jako nejkouzelnější začátek společného života. Proto se páry připravují na svůj hlavní den s velkým vzrušením. Tím, že nám svěříte plnou organizaci a přípravu sladkých pokrmů (svatební dort a jiné dezerty), dostanete nejen chutné pohoštění pro Vaši svatbu, ale svatební dort nebo sladký bar, který bude vypadat jako skutečné umělecké dílo, zaujme zasloužené místo na vaší svatbě, zdůrazní Váš styl a výjimečnost oslavy. Porcované dezerty a módní sladkosti, elegantně zařízené a stylové, v krásném prostředí luxusního nádobí, dekorací a květinových ozdob vytvoří výsledný obraz, pečlivě připravené svatby.

Vynášení svatebního dort je pravděpodobně nejzářivější moment celý svatební oslavy.Tento moment představoval absolutní triumf novomanželů a jejich radost, kterou se chtějí podělit se všemi lidmi kolem nich. Luxusní design dortu, společně s jeho nádherným vzhledem způsobí vzrušující dojem. Jedná se o nejvážnější a nejdůležitější moment svatby, takže je lepší to svěřit někomu, kdo ví jak to zařídit luxusně a působivě.

Můžete nám svěřit i kompletní organizaci Vaší oslavy a my pro Vás vybereme jen to nejlepší, Vy a vaše hosty se budou užívat oslavy a nestarat se o detaily. Dále nabízíme širokou škálu služeb: catering, zdobení sálů, svatební tisk, program, výběr odborníků.

Recenze