Sladký Catering

Svatba

Každý pár chce, aby jejich svatba byla výjimečná, vyjádřila veškerou dojemnost a slavnost události a zůstala v paměti jako nejkouzelnější začátek společného života. Proto se páry připravují na svůj hlavní den s velkým vzrušením. Tím, že nám svěříte plnou organizaci a přípravu sladkých pokrmů (svatební dort a jiné dezerty), dostanete nejen chutné pohoštění pro Vaši svatbu, ale svatební dort nebo sladký bar, který bude vypadat jako skutečné umělecké dílo, zaujme zasloužené místo na vaší svatbě, zdůrazní Váš styl a výjimečnost oslavy. Porcované dezerty a módní sladkosti, elegantně zařízené a stylové, v krásném prostředí luxusního nádobí, dekorací a květinových ozdob vytvoří výsledný obraz, pečlivě připravené svatby.

Vynášení svatebního dort je pravděpodobně nejzářivější moment celý svatební oslavy.Tento moment představoval absolutní triumf novomanželů a jejich radost, kterou se chtějí podělit se všemi lidmi kolem nich. Luxusní design dortu, společně s jeho nádherným vzhledem způsobí vzrušující dojem. Jedná se o nejvážnější a nejdůležitější moment svatby, takže je lepší to svěřit někomu, kdo ví jak to zařídit luxusně a působivě.

Můžete nám svěřit i kompletní organizaci Vaší oslavy a my pro Vás vybereme jen to nejlepší, Vy a vaše hosty se budou užívat oslavy a nestarat se o detaily. Dále nabízíme širokou škálu služeb: catering, zdobení sálů, svatební tisk, program, výběr odborníků.

Fun Parties

Pořádáte dětské narozeniny, výročí, oslavu nebo soukromou party? Chcete-li vytvořit pro sebe nebo pro vaše blízké krásný a nezapomenutelný odpočinek, který naplní jejich srdce vděčností za darované nádherné chvíle a nadlouho zůstane v jejich paměti, nechte nás vytvořit sladké a chutné dekorace Vaše oslavy. Naše dezerty budou jedinečným sladkým zážitkem na vaší akci. A my vytvoříme něco, co vy a vaši hosté nebudou očekávat! Vaši přátelé a rodina vám budou vděční!

Rauty

Rauty, prezentace, otevírání salonů a butiků, coffeebreaky nebo tematický večírky, jsme schopni vytvořit lahodný a krásný doprovod pro jakýkoliv typ akce. Lehké ovocné a krémové porcované dezerty, módní sladkosti- víme, že nikoho nenechají lhostejným a dodají lehkou a příjemnou atmosféru.Tematické večírky ve stylu Velkého Gatsbyho, havajské, francouzský šik či středověké - naše zdobené sladkosti dodají ráz a zabarvení zvolenému tématu.